Wygląda na to, że EA powoli szykuje się do kampanii marketingowej nowego tytułu.

bETvUFEB

Na koniec jednego z niedawnych materiałów YouTubera JackFrags pojawia się zawieszony na karabinie stoper, któremu towarzyszy odgłos tykania. Mało? Pod linkiem do tego wideo na Twitterze komentarz zostawił Niklas Åstrand - starszy designer z DICE. Komentarz o treści "tik, tik, tik".

W coraz powszechniejszej w sieci opinii sugerować ma to skoordynowaną akcję, w której JackFrags weźmie udział zapowiadając najnowszą część serii Battlefield. Wskazywać ma na to również jego niechęć do podjęcia tematu, gdy został on poruszony na jednym z jego streamów.

Pojawia się również inny trop. Od jakiegoś czasu tajemnicze konto na Twitterze publikuje fragmenty nagrań dźwiękowych, które rzekomo przypominają rozmowy przez radio z Battlefielda 3. Wywołało to spekulacje, według których DICE miałoby w najbliższym czasie zapowiedzieć nie tylko Battlefielda 6, ale również remaster trzeciej części serii.

bETvUFED

Biorąc pod uwagę, że Battlefieldy to i tak tylko marne podróby Call of Duty, to kopiowanie znowu rozwiązania Activision, które dodało remaster Modern Warfare do COD: Infinite Warfare nie jest zaskakujące i może tu być podobna sytuacja, w której odświeżony Battlefield 3 będzie dodany do "szóstki" A POZA TYM JEZU ŻARTUJĘ NO USPOKÓJCIE SIĘ.

Coś w każdym razie jest na rzeczy i pozostaje nam czekać, by przekonać się, co.

Dominik Gąska

Komentarze (1)
bETvUFFz