Wasteland 2 dobije do 1080p na obydwu konsolach obecnej generacji

Strona głównaWasteland 2 dobije do 1080p na obydwu konsolach obecnej generacji
06.04.2015 10:53
Wasteland 2 dobije do 1080p na obydwu konsolach obecnej generacji
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Różnice wydajności konkurujących ze sobą obozów okazały się małym problemem. „Nie przewidujemy żadnych problemów w dalszej produkcji” stwierdził główny inżynier InXile. Entertainment.

Ufundowany na Kickstarterze sequel legendarnego postapokaliptycznego RPGa, który stworzył podwaliny chociażby dla Fallouta, zmierza na konsole obecnej generacji.  Posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One zagrają dopiero na koniec roku, ale już dziś mamy dobrą nich dobrą informację. Jak zdradził główny inżynier studia InXile Entertainment, Den Jenkins, gra działa w 1080p na obydwu platformach.

Jesteśmy singleplayerowym RPG-iem turowym, więc potrzebujemy osiągów na trochę innym poziomie niż inne gry. Szukamy balansu między wydajnością, a naszym charakterystycznym stylem oprawy. Obecnie gra działa w 1080p i nie przewidujemy żadnych problemów w dalszej produkcji. Dotychczas nie odnotowaliśmy również większych niedogodności z rozwojem projektu na Xboksie One związanych z pamięcią eSRAM czy czymkolwiek innym w tej kwestii. Dobrze to słyszeć. Wysoka rozdzielczość zawsze cieszy. Wasteland 2 w edycji Game of the Year trafi na PS4 i XOne pod koniec tego roku. Jak gra sprawowała się na PC? Przeczytajcie w naszej recenzji.

[Źródło: GamingBolt]

Oskar Śniegowski

327144199575525418
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)