W Diablo 3 pojawią się sezony i drabinki rankingowe

Strona głównaW Diablo 3 pojawią się sezony i drabinki rankingowe
26.03.2014 10:49
W Diablo 3 pojawią się sezony i drabinki rankingowe
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Po premierze Reaper of Souls Diablo 3 nabiera coraz większego rozpędu.

bEKwIFoB

Jak oficjalnie poinformowali twórcy, w grze w najbliższej przyszłości pojawią się drabinki rankingowe (ladders) i powiązane z nimi sezony rozgrywek. "Wciąż nad tym pracujemy, ale podstawowy pomysł jest taki, żeby rozwijać nową postać w ramach określonych drabinek i  sezonów. Będzie też trochę rozmaitych bonusów do zdobycia."

Te bonusy to najprawdopodobniej nowe legendarne przedmioty, bo właśnie takie mają się pojawić w powiązaniu z rankingami.

Oprócz tego graczy czeka jeszcze jedna ciekawostka, tym razem powiązana z trybem przygodowym wprowadzonym w dodatku. Jeśli wykona się tam odpowiednio dużo zadań, uzyskuje się dostęp do Nephalem Rift, losowo generowanego lochu. Po jego wyczyszczeniu można będzie znaleźć token dający dostęp do trudniejszego losowo generowanego lochu. I do jeszcze trudniejszego. I jeszcze. I tak dalej, aż w nieskończoność - chodzi o to, by zobaczyć, który gracz dojdzie najdalej. Tu także będą rankingi i nagrody.

bEKwIFoD

Wymienione nowości mają się pojawić w najbliższym dużym patchu (nie najbliższym w ogóle). Miło, że mimo premiery Reaper of Souls twórcy nie zapominają o wspieraniu gry i dodawaniu do niej kolejnych nowości.

Tomasz Kutera

326835746298746922
Udostępnij:
bEKwIFpz