Streamerka zbanowana na Twitchu. Reklamowała swoje konto na OnlyFans

Strona głównaStreamerka zbanowana na Twitchu. Reklamowała swoje konto na OnlyFans
15.06.2021 17:09
JubileeBlais
JubileeBlais
Źródło zdjęć: © Instagram | JubileeBlais

Twitch banuje streamerkę JubileeBlais za reklamowanie swojego konta na OnlyFans. Złamała tym samym regulamin platformy streamingowej, które zabrania promowania treści o charakterze seksualnym.

bErUepqZ

JubileeBlais słynie przede wszystkim ze streamowania gier z serii Pokemon. Na swoim kanale na Twitchu postanowiła udostępnić również link do profilu na portalu OnlyFans, co stanowiło złamanie regulaminu platformy streamingowej.

Twitch zakazuje eksponowania "treści o charakterze jednoznacznie seksualnym, takich jak pornografia, czynności i usługi seksualne, w tym nagabywanie i oferty dotyczące takich treści". Jasnym jest, że konto na OnlyFans powyższe zasady łamie.

Ban jednak nie potrwa długo

Konto zostało zawieszone na 3 dni. Sama streamerka nie czuje się winna, ponieważ nie była świadoma, że robi coś złego. Twierdzi, że założyła konto na OnlyFans i automatycznie chciała o nim poinformować swoich fanów i nie miała pojęcia o tym, że nie może udostępniać linków do niego na Twitchu.

bErUeprb
Streamerka z jacuzzi zdradza, ile zarabiała. Twitch zablokował jej reklamy
Streamerka z jacuzzi zdradza, ile zarabiała. Twitch zablokował jej reklamy

Jakie jest wasze zdanie na temat promowania treści o charakterze seksualnym na portalu, który z założenia miał służyć do dzielenia się swoimi rozgrywkami w grach video?

bErUeprX