Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rocket League i loot boksy? Nie na długo...

Strona głównaRocket League i loot boksy? Nie na długo...
07.08.2019 16:00
Rocket League i loot boksy? Nie na długo...Rocket League i loot boksy? Nie na długo...
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz
bDzRdSXq

Zastąpi je specjalny system.

bDzRdSWJ

Na oficjalnej stronie gry pojawił się wpis, który zdradza interesującą informację na temat loot boksów. Deweloperzy zdecydowali się na „podarowanie najlepszych możliwych doświadczeń swoim graczom z całego świata”, dlatego do końca roku usuną wszystkie losowe skrzynki z Rocket League. To nie koniec, ponieważ w ich miejsce zostanie wprowadzony specjalny system, który poinformuje dokładnie o rodzaju przedmiotów możliwych do kupienia.

Przedmioty z Rocket Pass Premium, dodatku i ze sklepu esportowego będą nadal możliwe do bezpośredniego zakupu.

Na teraz nie podano więcej informacji. Dowiedzieliśmy się jedynie, że studio udostępni więcej wieści w najbliższych miesiącach. Studio jednak dodało, że wprowadzone zmiany są podobne do tych zrealizowanych przez zespół Fortnite Save the World. Gdyby ktoś nie wiedział o czym mowa, informuję, że to ta gra, która jest obok battle royal'a podczas jego włączania. Porównanie raczej nie jest przypadkowe, ponieważ w maju dowiedzieliśmy się, iż Rocket League zwieje ze Steama do Epica.

bDzRdSWL

Wracając do decyzji twórców, można ją uznać za kontynuację zmian, które zostały podyktowane narastającym sprzeciwem niektórych państw wobec mikrotransakcji. Mowa tu przede wszystkim o krajach Belgii i Holandii, które wywalczyły usunięcie loot boksów z Rocket League już w kwietniu.

bDzRdSXH