Microsoft zapowiada minilodówkę Xbox. Mem stał się faktem i trafi do sklepów

Strona głównaMicrosoft zapowiada minilodówkę Xbox. Mem stał się faktem i trafi do sklepów
14.06.2021 09:08
Minilodówka Xbox niedługo trafi do sklepów
Minilodówka Xbox niedługo trafi do sklepów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Kiedyś mem, który zachwycił internet; dzisiaj - rzeczywistość. Minilodówka w kształcie Xboksa Series X trafi do sprzedaży pod koniec tego roku. Microsoft tym niecodziennym ogłoszeniem zakończył niedzielny pokaz E3 2021.

bECElFyt

Gdy tylko Microsoft zapowiedział nową konsolę w 2019 roku, od razu internet obiegły memy przedstawiające urządzenie w "niecodziennych" rolach. Jednym z najpopularniejszych okazał się ten przyrównujący Xboksa Series X do lodówki. 

Pomysł tak spodobał się samemu Microsoftowi, że gigant postanowił pociągnąć temat, np. publikując zdjęcia porównujące Xboksa Series X z lodówką. Co więcej, nawet rozdał kilka lodówek stylizowanych na nową konsolę. 

Na pokazie E3 2021 czekała na widzów jednak kolejna niespodzianka. I nie chodzi tu o kilka świetnie zapowiadających się tytułów, które ukażą się na konsole. Microsoft ujawnił, że w sprzedaży pojawi się niebawem minilodówka Xbox. "Tak, to się dzieje naprawdę", podkreśla firma na zwiastunie nowego produktu. 

Jak to się stało, że mem stał się faktem? Microsoft wygrał w konkursie organizowanym na Twitterze "Best of Tweets Brand Bracket". Użytkownicy platformy głosowali na najciekawszy pomysł, a Aaron Greenberg, dyrektor generalny działu marketingu gier Xbox, obiecał że jeśli Microsoft wygra w głosowaniu, to wprowadzi na rynek prawdziwy produkt. 

bECElFyv

Słowa dotrzymał. Na zwiastunie widzimy oficjalną minilodówkę Xbox wyposażoną w "Xbox Velocity Cooling Architecture". Wydaje się, że urządzenie jest w stanie pomieścić 10 puszek napojów. Cena minilodówki nie jest jeszcze znana, ale produkt ma pojawić się w sprzedaży zimą br. 

Forza Horizon 5 oficjalnie! I to jeszcze w tym roku
Forza Horizon 5 oficjalnie! I to jeszcze w tym roku
bECElFzr