GTA VI wcale nie zostało zapowiedziane

Strona głównaGTA VI wcale nie zostało zapowiedziane
03.07.2018 19:25
GTA VI wcale nie zostało zapowiedziane
bDTClcqK

Niedawno cały Internet zamarł, śledząc plotki o ogłoszeniu GTA VI...

bDTClcqd

Żyjemy w erze fejkowych newsów i ciężko już nieraz odróżnić, co jest prawdą, a co kłamstwem. O ile łatwo wykryć je, gdy rewelacja pochodzi z niesprawdzonego źródła, jak zareagować na obwieszczenia umieszczone tam, gdzie teoretycznie fake newsów być nie powinno. Takim przypadkiem była wczorajsza informacja o tym, że Rockstar ogłosił premierą GTA VI za pośrednictwem GTA Online.

Tych, którzy odpalili grę, zaatakowała informacja, że w 2019 ukaże się następna część. Wydawało się to niewiarygodne, bo Rockstar nie zwykł raczej wydawać nowych produkcji tak szybko. Głównym celem firmy wciąż pozostaje przecież Red Dead Redemption 2. Po brzmiącym jak sci-fi komunikacie sieć zaczęły jednak zalewać nagrania, potwierdzające, że coś jest na rzeczy. Samo istnienie tajnej wiadomości było faktem.

bDTClcqf

Dzisiaj Rockstar zdementował te pogłoski, obarczając winą za zamieszanie modderów. Firma nie ma oficjalnie nic wspólnego z takim ogłoszeniem. Co zresztą wydaje się logiczne, bo przecież GTA V dalej świetnie się sprzedaje i przynosi ogromne zyski, zwłaszcza w trybie online. Także tego, wracam do kupionej na wyprzedaży piątki, żeby wreszcie ukończyć ją od deski do deski.

Krzysztof Kempski

bDTClcrb