Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Francuski Amazon ma w ofercie GTA V na PC

Strona głównaFrancuski Amazon ma w ofercie GTA V na PC
21.01.2013 11:47
Francuski Amazon ma w ofercie GTA V na PCFrancuski Amazon ma w ofercie GTA V na PC
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDzRjeCu

Z plotkami o nowym o GTA w branży gier jest jak z plotkami o Wiliamie i Kate w Wielkiej Brytanii - choć nadal są tylko pogłoskami, to wypada je znać.

bDzRjeBN

Fakt: francuski Amazon ma już w ofercie GTA V - na ich stronie można złożyć zamówienie przedpremierowe na wersję na Xboksa 360 czy PlayStation 3. Oraz na PC, której nikt oficjalnie nie zapowiedział.

fot. Amazon.fr

Wersja wymarzona: Amazon to olbrzymia firma, więc siłą rzeczy ma dobre układy z wydawcami i dostaje informacje o premierach wcześniej niż choćby prasa. Mamy nadzieję, że ktoś nie doczytał, kiedy można te informacje ujawnić i za wcześnie zaktualizował ofertę sklepu. I GTA V na PC faktycznie wyjdzie.

bDzRjeBP

IGN przypomina też, że francuski Amazon ma już na koncie kilka wycieków premier przed czasem: Call of Duty: Black Ops II, Killzone Trilogy oraz Assassin's Creed Anthology przeznaczoną tylko na rynek europejski.

Wersja prawdopodobna: aktualizacja pojawiła się planowo, ale ktoś się pomylił i z rozpędu do wersji na PS3 i X360 dopisał PC, bo na te platformy zwykle wychodzą nowe gry. I wersji na PC nie będzie.

Wersja równie prawdopodobna: wersja na PC będzie, ale później. Jak twierdzi Rockstar, w tej chwili skupieni są na X360 i PS3.

Paweł Kamiński

327125867413788714
bDzRjeCL