II wojna światowa - Gry, których akcja osadzona jest w latach 1939-1945. Są to na ogół gry strategiczne lub strzelanki.

Szukaj dokładniej

Platforma

PC (453)
XBOX 360 (44)
PS3 (32)
PS2 (24)

Data wydania

2015 (1)
2013 (3)
2012 (9)
2011 (26)

Gatunek

Strategiczne (246)
Symulatory (86)
Akcji (72)
Strzelanki (48)

Tematyka

II wojna światowa (496) X

Dla ilu graczy

Jeden gracz (474)
Tryb wielosobowy (301)
Gra przez sieć (271)
Kooperacja (12)

Spolszczenie

Brak (355)
Kinowe (napisy) (80)
Pełne (56)

Deweloper

Strategic Simulations Inc. (13)
CITY interactive (12)
Strategic Studies Group (11)
Nival Interactive (11)

Wydawca

Matrix Games\Slitherine (49)
Ubisoft (22)
CDV (22)
1C \ Cenega (21)

Dystrybutor

Cenega Poland (102)
CD Projekt (23)
Nicolas Games (15)
Licomp Empirical Multimedia (15)

PEGI wiek

Brak PEGI (199)
PEGI 12 (124)
PEGI 16 (87)
PEGI 3 (30)

PEGI ostrzeżenia

Brak ostrzeżeń PEGI (233)
Przemoc (281)
Wulgarny język (457)
Online (466)
 • Sudden Strike 3: Arms for Victory - Polygamia.pl

  Sudden Strike 3: Arms for Victory

  0

  Sudden Strike 3: Arms for Victory to kolejna odsłona serii Sudden Strike 3. Jest to strategia czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej Sudden Strike 3: Arms for Victory jest grą strategiczną, w której gracz ma do dyspozycji 5 kampanii: aliancką, niemiecką, radziecką, amerykańską i japońską a każdą z nich w innym rejonie świata

 • Theatre of War 2: Africa 1943 - Polygamia.pl

  Theatre of War 2: Africa 1943

  0

  Theatre of War 2: Afryka to wydana w 2009 roku gra strategiczna czasu rzeczywistego traktująca o zmaganiach sił Brytyjskich i Amerykańskich z siłami Niemiec i Włoch na terenach Tunezji w czasach Drugiej Wojny Światowej.

 • Panzer Corps - Polygamia.pl

  Panzer Corps

  0

  Panzer Corps jest strategią o tematyce historycznej, rozgrywającą się w realiach II Wojny Światowej. Gracz może wcielić się w przywódcę każdego państwa, które uczestniczyło w tym konflikcie, aby zmienić bieg wojny i poprowadzić je do zwycięstwa.

 • Bitter Glory - Polygamia.pl

  Bitter Glory

  0

  Bitter Glory to strategiczna gra czasu rzeczywistego poświęcona Drugiej Wojnie Światowej. Planowana premiera gry to koniec roku 2011.

 • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Rising Storm - Polygamia.pl

  Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Rising Storm

  0

  Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Rising Storm to rozszerzenie do gry Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad. Jest to gra akcji, której wydarzenia obejmują walki na wyspach Oceanu Spokojnego w latach 1942-1945. Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Rising Storm daje graczowi możliwość uczestnictwa w walkach na plażach, w tropikalnej dżungli i w jaskiniach. Akcja gry Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Rising Storm rozgrywa się na wyspach Pacyfiku znanych z wojennej zawieruchy.

 • Air Conflicts: Secret Wars - Polygamia.pl

  Air Conflicts: Secret Wars

  0

  Air Conflicts: Secret Wars jest grą zręcznościową z elementami symulatora lotów, w której gracz może usiąść za sterami jednego z samolotów biorących udział w I i II Wojnie Światowej. Bohater atakuje naziemne cele, prowadzi pojedynki z innymi pilotami, eskortuje sprzymierzone jednostki.

 • Call of Duty - Polygamia.pl

  Call of Duty

  0

  Call of Duty to stworzony przez Infinity Ward i wydany przez Activision FPS w realiach II wojny światowej. W grze możemy się wcielić w postać amerykańskiego szeregowca Joeya Martina, brytyjskiego sierżanta Jacka Evansa i rosyjskiego szeregowca Aleksieja Woronina.

 • Blazing Angels: Squadrons of WWII - Polygamia.pl

  Blazing Angels: Squadrons of WWII

  0

  Blazing Angels:Squadrons of WWII to coś dla fanów symulatorów lotu o zabarwieniu bardzo mocno zręcznościowym. Będziemy mogli polatać w czasach II Wojny Światowej, a gra zabierze nas w wiele charakterystycznych dla tego okresu miejsc. Blazing Angels:Squadrons of WWII spodoba się tym, którzy tęsknią za grami w którym możemy zasiąść za sterami samolotu, bo pozycji takich nie ma obecnie zbyt wiele.

 • Faces of War - Polygamia.pl

  Faces of War

  0

  Faces of War: Oblicza Wojny to wydana w 2006 roku gra strategiczna przenosząca graczy w burzliwe czasy Drugiej Wojny Światowej. Jest to druga część gry Soldiers: Ludzie Honoru.

 • Combat Wings: Battle of Britain - Polygamia.pl

  Combat Wings: Battle of Britain

  0

  Combat Wings: Battle of Britain to zręcznościowa gra akcji w której zasiadamy za sterami samolotów z okresu II Wojny Światowej i będziemy mogli wziąć udział w różnorakich bitwach z tamtych lat. Combat Wings: Battle of Britain spodoba się wszystkim tym, którzy lubią troszkę polatać.