Gry Platforma PSP X

Szukaj dokładniej

Platforma

PSP (731) X

Data wydania

2012 (2)
2011 (32)
2010 (84)
2009 (88)

Gatunek

Akcji (153)
Zręcznościowe (146)
Sportowe (111)
Wyścigi (72)

Tematyka

współczesne (344)
fantasy (193)
science fiction (90)
dla dzieci (77)

Dla ilu graczy

Jeden gracz (726)
Tryb wielosobowy (457)
Gra przez sieć (286)
Kooperacja (14)

Spolszczenie

Brak (653)
Pełne (43)
Kinowe (napisy) (35)

Deweloper

Sony Computer Entertainment (44)
Konami (25)
EA Sports (24)
EA Games (18)

Wydawca

Sony Computer Entertainment (99)
Konami (39)
Ubisoft (34)
Namco Bandai (33)

Dystrybutor

Cenega Poland (91)
CD Projekt (76)
Electronic Arts Polska (51)
Sony Computer Entertainment Polska (35)

PEGI wiek

PEGI 3 (227)
PEGI 12 (177)
Brak PEGI (138)
PEGI 16 (80)

PEGI ostrzeżenia

Brak ostrzeżeń PEGI (369)
Przemoc (419)
Wulgarny język (639)
Online (687)
 • World Championship Cards - Polygamia.pl

  World Championship Cards

  0

  World Championship Cards to gra logiczna będąca zbiorem różnych gier karcianych. Gracz stworzoną przez siebie postacią prowadzi rozgrywkę biorąc udział w rozmaitych grach karcianych. Produkt wymaga od gracza koncentracji, umiejętności logicznego myślenia oraz zdolności analitycznych. World Championship Cards pozwala na wypróbowanie swoich sił w pokerze, brydżu, pasjansie i wielu innych popularnych grach karcianych. Wszystkich karcianek jest około trzydziestu. Na początku każdej z gier prezentowane są podstawowe zasady i reguły rozgrywki.

 • World Tour Soccer 2 - Polygamia.pl

  World Tour Soccer 2

  0

  World Tour Soccer 2 to kolejna odsłona gier sportowych na PSP, skupiająca się na piłce nożnej. World Tour Soccer 2 to produkcja, w której gracz może sprawdzić swoje umiejętności gry na boisku.

 • Xyanide Resurrection - Polygamia.pl

  Xyanide Resurrection

  0

  Xyanide Resurrection jest strzelaniną zręcznościową wyprodukowaną i wydaną przez studio Playlogic Entertainment. Akcja osadzona została w przestrzenie kosmicznej. Użytkownik wciela się w postać pilota statku kosmicznego, Drake'a, który ściga niebezpieczną wiedźmę o imieniu Aguira.

 • Ys Seven - Polygamia.pl

  Ys Seven

  0

  Ys Seven jest grą fabularną z gatunku jRPG wyprodukowaną przez studio Nihon Falcom Corp. Akcja toczy się w świecie fantasy. Użytkownik wciela się w postać dzielnego podróżnika, który musi uratować swoją rodzinną krainę przez zagrażającym jej niebezpieczeństwem.

 • Worms: Battle Islands - Polygamia.pl

  Worms: Battle Islands

  0

  Worms: Battle Islands to strategiczna gra Turowa, należąca do słynnej serii stawiającej robaki w roli głównej. Worms: Battle Islands to produkcja, w której zadaniem gracza jest pokonanie przeciwnej drużyny.

 • Young Thor - Polygamia.pl

  Young Thor

  0

  Young Thor jest zręcznościową grą akcji wyprodukowaną i wydaną przez studio Frima Studios. Fabuła oparta została na wątkach zapożyczonych z mitologii nordyckiej. Gracz wciela się w postać młodego Thora, który musi przeciwstawić się bogini Hel.

 • Sonic Rivals - Polygamia.pl

  Sonic Rivals

  0

  Sonic Rivals to gra wyprodukowana przez Backbone Entertainment i wydana przez SEGA w 2006 roku. Sonic Rivals jest grą zręcznościową. Sonic Rivals jest grą przewidzianą dla PSP w angielskiej wersji językowej.

 • Sonic Rivals 2 - Polygamia.pl

  Sonic Rivals 2

  0

  Sonic Rivals 2 to gra wyprodukowana przez Backbone Entertainment i wydana przez SEGA w 2007 roku. Sonic Rivals 2 jest grą zręcznościową. Sonic Rivals 2 jest grą przewidzianą dla PSP w angielskiej wersji językowej.

 • SoulCalibur: Broken Destiny - Polygamia.pl

  SoulCalibur: Broken Destiny

  0

  SoulCalibur: Broken Destiny to gra wyprodukowana przez Namco Bandai i wydana przez Namco Bandai Games w 2009 roku. SoulCalibur: Broken Destiny jest grą z gatunku bijatyk. SoulCalibur: Broken Destiny jest grą przewidzianą dla PSP w angielskiej wersji językowej.

 • TNA iMPACT! Cross the Line - Polygamia.pl

  TNA iMPACT! Cross the Line

  0

  TNA iMPACT! Cross the Line jest grą akcji (wrestling) wyprodukowaną przez studio Point of View. Akcja toczy się na specjalnie przygotowanych ringach. Użytkownik wciela się w postać wrestlera i bierze udział w walkach z innymi zawodnikami.