Gry Platforma PC X Spolszczenie Brak X Dla ilu graczy Tryb wielosobowy X PEGI ostrzeżenia Brak ostrzeże X

Szukaj dokładniej

Platforma

PC (755) X

Data wydania

2013 (5)
2012 (3)
2011 (32)
2010 (56)

Gatunek

Strategiczne (204)
Akcji (192)
MMO (107)
Strzelanki (70)

Tematyka

science fiction (227)
fantasy (200)
współczesne (197)
historyczne (84)

Dla ilu graczy

Tryb wielosobowy (755) X

Spolszczenie

Brak (755) X

Deweloper

Sony Online Entertainment (15)
Gearbox Software (12)
Westwood Studios (10)
SEGA (10)

Wydawca

Activision Blizzard (35)
Ubisoft (24)
Microsoft Game Studios (22)
Electronic Arts (19)

Dystrybutor

Cenega Poland (136)
CD Projekt (39)
Licomp Empirical Multimedia (28)
Electronic Arts Polska (20)

PEGI wiek

PEGI 12 (429)
PEGI 16 (167)
PEGI 7 (95)
PEGI 18 (42)

PEGI ostrzeżenia

Brak ostrzeże (755) X
 • Europa Universalis 3: Heir to the Throne - Polygamia.pl

  Europa Universalis 3: Heir to the Throne

  0

  Europa Universalis III: Heir to the Throne to historyczna gra historyczna, której akcja rozgrywa się w latach 1453-1789, gdzie zadaniem gracza jest stworzenie światowego mocarstwa, walcząc i zawierając sojusze. Ten dodatek zawiera realne, historyczne wydarzenia, postacie i budowle.

 • Band of Bugs - Polygamia.pl

  Band of Bugs

  0

  Band of Bugs to lekka, mała i przyjemna gra strategiczna, która spodoba się fanom turowych pozycji. Tytuł o ciekawym gameplayu, niezłe grafice i dobre oprawie audio spodoba się przede wszystkim miłośnikom pozycji nietuzinkowych. Band of Bugs warto sprawdzić choćby z uwagi na klimat.

 • Martial Arts: Capoeira - Polygamia.pl

  Martial Arts: Capoeira

  0

  Sztuki Walki: Capoeira to połączenie bijatyki z prostym RPG. W grze zajmujemy się stopniowym rozwojem wybranego przez siebie zawodnika. Za przygotowanie tej gry odpowiedzialne jest zlokalizowane we Włoszech studio developerskie Twelve Interactive

 • Fireburst - Polygamia.pl

  Fireburst

  0

  Fireburst to wydana w 2011 roku gra wyścigowa ukazująca zmagania kierowców samochodowych w zawodach, w których nie ma żadnych zasad.

 • Galactic Civilizations 2: Dark Avatar - Polygamia.pl

  Galactic Civilizations 2: Dark Avatar

  0

  Galactic Civilizations II: Dark Avatar to dodatek do gry Galactic Civilizations II: Dread Lords, są to gry strategiczne osadzone w świecie science fiction. Zadaniem gracza Galactic Civilizations II: Dark Avatar jest poprowadzenie cywilizacji ludzi do zwycięstwa.

 • Apox - Polygamia.pl

  Apox

  0

  Apox to strategia czasu rzeczywistego z elementami FPS i RPG. Apox to debiutancki projekt studia BlueGiant Interactive, stworzonego przez Marca Curry'ego - byłego programistę firm takich jak Microsoft czy też Electronic Arts. Twórcy gry porównują ją do filmów z serii Mad Max.

 • LEGO Universe - Polygamia.pl

  LEGO Universe

  0

  LEGO Universe to gra MMO w ogóle utworzona z cyfrowych klocków LEGO. Doskonale wpisuje się ona w filozofię artykułów LEGO.

 • Delta Force: Xtreme 2 - Polygamia.pl

  Delta Force: Xtreme 2

  0

  Delta Force: Xtreme 2 to taktyczna gra akcji, przeznaczona dla jednego lub wielu graczy. W czasie rozgrywki użytkownik wciela się w jednego z żołnierzy amerykańskiego, elitarnego oddziału Delta, na których czeka wiele niebezpiecznych misji.

 • Battlefield 1943 - Polygamia.pl

  Battlefield 1943

  0

  Battlefield 1943 to strzelanina FPP pod egidą niezwykle znanej serii gier, zaś tytuł ten nastawiony jest przede wszystkim na akcję w bardziej uproszczonym wariancie. Ot, czyste strzelanie bez zbędnego kombinowania. Battlefield 1943 oferuje tylko tryb multiplayer, toteż samotnicy nie mają tu czego szukać.

 • EverQuest 2: The Shadow Odyssey - Polygamia.pl

  EverQuest 2: The Shadow Odyssey

  0

  EverQuest II: The Shadow Odyssey jest rozszerzeniem gry MMO cRPG EverQuest II, w której gracz tworzy własnego bohatera w wirtualnym świecie Norrath, rozwijając swoją postać oraz zdobywając doświadczenie i sławę. Dodatek zawiera nowe lokacje, potwory oraz artefakty.