Gry Gatunek Strategiczne X Data wydania 2012 X
 • Guardians of Middle-Earth - Polygamia.pl

  Guardians of Middle-Earth

  0

  Guardians of Middle-Earth polega na starciu dwóch pięcioosobowych drużyn. Całość jest utrzymana w konwencji wykreowanego przez Tolkiena Śródziemia. Zobaczymy więc tutaj znane z filmów i książek lokacje. Ponadto twórcy ofiarują możliwość grania 20 najbardziej kultowymi postaciami. Możemy tu spotkać m. in. Gandalfa, Golluma, Saurona, czy Legolasa.

 • XCOM: Enemy Unknown - Polygamia.pl
 • Endless Space - Polygamia.pl

  Endless Space

  0

  Endless Spaceto turowa gra strategiczna polegająca na zarządzaniu imperium kosmicznym. Zarządzamy, modyfikujemy, ulepszamy, podbijamy - to główne cele w tej kosmicznej strategii.

 • UFO Online: Fight for Earth - Polygamia.pl

  UFO Online: Fight for Earth

  0

  UFO Online: Fight for Earth to strategiczna, w której gracz toczy walki z grupami kosmitów. Światowa premiera gry została zaplanowana na rok 2012. UFO Online: Fight for Earth to produkcja studia Funatics Development.

 • Wargame: European Escalation - Polygamia.pl

  Wargame: European Escalation

  0

  Wargame: European Escalation to strategia czasu rzeczywistego, której wydarzenia przenoszą gracza w czasy trwania zimnej wojny. Wargame: European Escalation to produkcja, w której gracz opowiadając się po jednej ze stron chce zdobyć władzę nad światem.

 • R.A.W.: Realms of Ancient War - Polygamia.pl

  R.A.W.: Realms of Ancient War

  0

  R.A.W.: Realms of Ancient War to gra RPG, w której rozgrywka została umieszczona w świecie fantasy. Światowa premiera gry jest planowana na luty 2012r. Obecnie nie jest znana data premiery gry w Polsce. R.A.W.: Realms of Ancient War to produkcja studia Wizardbox.

 • Of Orcs and Men - Polygamia.pl

  Of Orcs and Men

  0

  Of Orcs and Men to gra RPG przenosząca gracza do świata fantasy widzianego z zupełnie innego punktu widzenia. A mianowicie gracz steruje stadem orków i goblinów, którzy muszą walczyć z okrutnymi i złymi ludźmi.

 • Dragon's Crown - Polygamia.pl

  Dragon's Crown

  0

  Dragon's Crown to gra RPG z elementami gry przygodowej i platformowej. Gracz ma do dyspozycji wybór spośród sześciu postaci. Gracz może wybrać: elfa, krasnoluda, wojownika, amazonkę, maga lub czarodziejkę. Każda z tych postaci posiada unikatowe umiejętności, które może wykorzystać w boju.

 • Port Royale 3 - Polygamia.pl

  Port Royale 3

  0

  Port Royale 3 to trzecia część znanej i lubianej serii gier historycznych przenoszących graczy na XVII-wieczne Karaiby, krainę europejskich kolonistów i piratów.

 • Men of War: Condemned Heroes - Polygamia.pl

  Men of War: Condemned Heroes

  0

  Men of War: Condemned Heroes to gra strategiczna, kolejna część z serii Man of War, która tym razem opowie historię batalionów sowietów, którzy działali w trakcie II wojny światowej. Men of War: Condemned Heroes spodoba się nie tylko miłośnikom serii.