Cube Cube

Platforma:
PSP
Premiera świat:
kwiecień 2007
Dla ilu graczy:
Jeden gracz, Tryb wielosobowy
Spolszczenie:
Brak
Wydawca:
D3 Publisher
Deweloper:
Metia Interactive

Cube oferuje gameplay zbliżony mniej więcej do tego co we wspomnianym wcześniej ''Świecie Kuli''. Mamy poziomy, które przypominają platformy zawieszone w przestrzenii oraz cel - z pozoru prosty - dotarcia z punktu A do punktu B. Levele przypominają nieco labirynt, z tym, że całą akcję obserwujemy zazwyczaj z perspektywy trzeciej osoby, zaś całe otoczenie jest w pełni trójwymiarowe. Do tego dochodzą wszelakie przeszkadzajki i konieczność znajdowania chociażby kluczy. Cube poza trybem dla samotników oferuje również zabawę dla dwóch osób. Możemy zagrać przeciwko sobie lub w kooperacji. Łącznie - wraz z wspomnianym multi, mamy do pokonania ponad 150 poziomów. Nie zapomniano również o edytorze tych ostatnich. Gra oferuja naprawdę fajną grafikę i oprawę audio, zaś wszystko prezentuje się świetnie na niewielkim ekraniku PSP. Cube to propozycja dla osób uwielbiających gry logiczne, gdzie przydadzą się także zręczne palce. Tytuł idealny zarówno na chwilkę i krótkie posiedzenie ze sprzętem - na przykład w podrózy - jak i na dłuższe sesje.

Kody do Cube

Brak.

Pliki do Cube

Brak.

Graj za darmo

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
 • Minecraft, CubeWorld, Cs 1.6/Go, CoD,

  Call of Duty? 4: Modern Warfare? Battlefield: Bad Company™ 2 Battlefield 2: Complete Collection Oraz Gift-Code do: CubeWorld Minecrafta   Ceny nawet do 20% taniej niż normalnie Gry można kupić przelewem Ceny podam na GG/E-mail możliwość targowania Nie wymieniam się   Kontakt: GG

 • Game Cube z grami w dobry stanie :)

  Hello. Kumpel sprzedaje Game Cuba. Pytania kierować na Allegro. Ja tylko wstawiam post na forum. allegro.pl/game-cube-6-gier-2xmc-jak-nowa-okazja-i1978465359.html Pozdrawiam Was! Adel. :santa:

 • Re: Minecraft, CubeWorld, Cs 1.6/Go, C

  na sprzedasz? nie kupóje

 • Re: Minecraft, CubeWorld, Cs 1.6/Go, C

  nie kupuje

 • Re: Yo

  Różne rzeczy ludzie robią, mój znajomy np. gra w Assoult Cube, gdzie ma wszystko na minimum i jeszcze tak zmanipulował sterownikami karty, że wyświetlają mu wszystkie ściany na biało ;p czego to człowiek nie zrobi dla fraga. Zastanawiam się czy to już nie jest cheatowanie.

 • Re: Użytkownicy Radeonów-prośba!

  A może zastanów się nad modelem GeCube Radeon 9550 Extreme - za cenę poniżej 500 zł dostaniesz sprzęt o osiągach Radeona 9600 Pro Pozdrawiam S. -- Z wódką nie wygrasz. Ty ją w mordę, a ona Ciebie na ziemię.

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX