Silent Hill: Downpour Silent Hill: Downpour

Platforma:
XBOX 360, PS3
Premiera świat:
styczeń 2012
Dla ilu graczy:
Jeden gracz
Spolszczenie:
Brak
Wydawca:
Vatra Games
Deweloper:
Konami
Dystybutor:
Konami

Silent Hill: Downpour to horror z wyraźnie zarysowaną fabułą i łamigłówkami, którego akcja rozgrywa się w miasteczku Silent Hill. Jego bohater musi zmierzyć się nie tylko z złą sławą miasteczka, ale też zagadkami i łamigłówkami. Silent Hill: Downpour to opowieść, w której gracz wciela się w kryminalistę któremu dzięki wypadkowi drogowemu udaje się zbiec z transportu. Gracz trafia do miasteczka Silent Hill gdzie musi walczyć o życie z znajdującymi się tam potworami. Jak również zmierzyć się z łamigłówkami. Silent Hill: Downpour jest grą gatunku horror której przede wszystkim trzeba pozostać przy życiu, uciekać i walczyć z przeciwnikami, ale jest też w nim miejsce dla łamigłówek opierających się głównie na wykorzystaniu znalezionych przedmiotów oraz innych zaawansowanych elementów rozgrywki.

Recenzja Silent Hill: Downpour

W jednym miesiącu na sklepowych półkach wylądowały dwa różne pudełka ozdobione logo Silent Hill. Czy pojawienie się "Silent Hill HD Collection" i omawianego "Downpour" to znak, że seria jest w dobrej formie? Wiemy, jakim rozczarowaniem technicznym była kolekcja HD, ale jak na jej tle wypada ósma już część cyklu?

Poradnik Silent Hill: Downpour

Silent Hill: Downpour to kolejna, najnowsza część znanej serii horrorów, która jest z nami od czasów PSX. Tytuł nie jest może wybitny, ale przez wielu graczy i recenzentów został uznany za naprawdę fajny. Jeśli właśnie zabierasz się za granie - być może przyda się porcja porad.

Graj za darmo

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX