Sniper Elite V2

Platforma:
XBOX 360, PS3, PC
Premiera polska:
maj 2012
Premiera świat:
maj 2012
Dla ilu graczy:
Kooperacja, Tryb wieloosobowy, Gra przez sieć, Jeden gracz
Spolszczenie:
Kinowe (napisy)
Wydawca:
505 Games
Deweloper:
Rebellion

Sniper Elite V2 to klasyczna gra akcji, w której należy zastrzelić jak najwięcej wrogów podczas działań wojennych w czasach II Wojny Światowej. Gracz wciela się przy tym w rolę żołnierza-snipera. Sniper Elite V2 to gra, w której zręczność musi zostać połączona z precyzją strzałów. Autorzy stworzyli przy tym realizm zachowań strzelca m.in. uwzględniając bicie jego serca. Sniper Elite V2 jest grą, w której nie zostały na razie podane informacje co do dostępnych trybów rozgrywki. Wiadomo natomiast, że w produkcji akcja jest oglądana zarówno z perspektywy trzeciej, jak i pierwszej osoby. Sniper Elite V2 to produkcja, dla użytkowników o mocnych nerwach i dużym opanowaniu komputerowej broni. Autorzy postawili w produkcji przede wszystkim na realizm walki oraz dużą dynamikę wydarzeń.

Wymagania sprzętowe Sniper Elite V2

System: Windows Vista SP2 lub Windows 7 | Procesor: dwurdzeniowy | Pamięć: 2GB RAM | Karta graficzna: z 256 MB VRAM kompatybilna z DirectX 10 (GeForce z serii 8800 lub Radeon HD 3870) | Miejsce na dysku: 10GB

Recenzja Sniper Elite V2

Kojarzycie film "Wróg u bram" i scenę, w której Jude Law likwiduje kolejnymi strzałami kilku Niemców, maskując odgłosy strzałów hukiem spadających bomb? Albo Daniela Jacksona wypatrującego w "Szeregowcu Ryanie" odblasków lunety, by potem wpakować przez nią kulę w oko wrogiego snajpera? Takie akcje są w "Sniper Elite V2" na porządku dziennym.

Poradnik Sniper Elite V2

Sniper Elite V2 jak sama nazwa wskazuje pozwoli nam wcielić się w skórę snajpera, a tym samym zająć tym, co większości graczy lubiących strzelanki naprawdę podoba się - czyli cichym eliminowaniu wrogów z daleka. Dla początkujących - kilka porad.

Graj za darmo

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX